Ostalosmečiranje

Kaštelani pali u dramatičnom petom setu, borbene ‘marinke‘ namučile braniteljice naslova

Piše Darko Rapić
25. veljače 2020. - 21:23

Pravu rovovsku bitku odigrali su odbojkaši austrijske Zadruge i Mladosti Ribole Kaštela u borbi za četvrto mjesto u MEVZA ligi. Borba u pet setova trajala je više od dva sata, Mladost se nekoliko puta isčupala iz rezultatskog minusa, ali ipak nije mogla do pobjede. Nakon što su gubili 0:2 Kaštelani su ostali pribrani u naredna dva seta i odveli susret u odlučujući peti. I tamo – drama! Zadruga je imala velikih 11:4. Mladost je stisla zube, dala sve od sebe i sustigla gotovo nemoguće, došla do 14:14, a onda se sa dva bloka ipak okrunio pobjedom.

Zagrepčanke su i dalje nezaustavljive. Pobjedom od 3:1 protiv Marine Kaštela preuzele su vodeću poziciju, dok će Marina morati tražiti bodove u sljedećem kolu u gradskom derbiju. No, bio je to dobar otpor domaćih odbojkašica,...

20. travanj 2024 12:00