OstaloODBOJKA 2. LIGA JUG

Greške skupo plaćene, Makarke u petom setu zakazale u napadu, Sinjanke odnijele bodove

Piše Mladen Bagić
17. veljače 2023. - 20:24

Makarke su odigrale unaprijed utakmicu 8. kola s mladom ekipom Sinja. Trajala je igra u školskoj dvorani punih 100 minuta, završilo je 2:3 (23:5, 25:16, 21:25, 25:18,10:15), a moglo je i sasvim drugačije, mišljenja je domaća trenerica Lea Boras.

- Prvi set smo im, nakon stalnog vodstva 4,5 poena, doslovno poklonile serijom pogrešaka. U drugom smo bili puno bolji, treći opet vodimo pa izgubimo, u četvrtom smo ih "pregazile".

U petom setu puno grešaka iako nam je Iva Vujčić pomogla servisima i dobrim smečevima, ali su ostale bile napadački lošije i to se osjetilo. Previše smo prebacivali loptu preko mreže umjesto konkretnog napada. Zanimljiva utakmica, napeta, i dobrih i loših stvari s obje strane, na kraju Sinjanke malo s(p)retnije.

Makarska: Vujčić, Okmažić, I....

19. travanj 2024 16:47