Košarkapod obručima

Žuti na Morači propustili prvu meč loptu: obje su momčadi imale svojih perioda, ali i minuta praznog hoda

Piše Frane vulas
13. ožujka 2023. - 20:15

Košarkaši Splita poraženi su u utakmici u kojoj su pobjedom mogli praktično osigurati ostanak, ali i u okršaju s direktnim rivalom napraviti veliki korak prema plasmanu u doigravanje Admiral Bet ABA lige.

Susret u kojem su obje momčadi imale svojih perioda, ali i minuta praznog hoda, ostao je u sjeni vijesti o potencijalno neregularnoj završnici utakmice Splita i Partizana koja je procurila u to vrijeme i na kraju se prelomio sredinom posljednje četvrtine.

Kod vodstva domaćina 81:74 suci nisu svirali očigledan prekršaj na Tonku Vuki, a što je bila samo još jedna od odluka kojima ‘žuti‘ blago rečeno nisu bili zadovoljni. Zbog žestokog prigovora jer mu se vjerojatno dosta materijala nakupilo tijekom susreta, pa i sezone, tehničku je dobio trener Splita Srđan Subotić.