Košarkana nba parketima

Stephen Curry pogodio sa sirenom za pobjedu Warriorsa, Zubac ostvario novi ‘double-double‘ učinak, odlična partija Bogdanovića

22. siječnja 2022. - 12:30

Golden State Warriorsi su preokretom došli do domaće pobjede 105-103 nad Houston Rocketsima, a pobjednički koš sa zvukom sirene postigao je Stephen Curry.

Rocketsi su 4:49 minuta prije kraja imali prednost od devet koševa, ali su u tri i pol minute domaći izjednačili na 103-103 te 8.5 sekundi prije kraja, nakon promašene trice Garrisona Mathewsa, dobili priliku doći do pobjede.

Stephen Curry je dobio loptu, driblingom se oslobodio čuvara i, nakon koraka unazad, sa šest metara ubacio pobjednički koš za konačnih 105-103. Kapetan Warriorsa je dvoboj završio sa 22 koša. Jordan Poole je za pobjednike ubacio 20, a Andrew Wiggins 17 poena. Christian Wood je predvodio Rocketse sa 19 koševa i 15 skokova.

Uzbudljivo je bilo i u Philadelphiji, gdje su domaći košarkaši...

19. travanj 2024 16:21