Lakersi uvjerljivi u prvoj utakmici finala, Heat ostao bez dva igrača zbog ozljeda

1. listopada 2020. - 08:52

Favorizirani Los Angeles Lakers uvjerljivo su slavili u prvoj utakmici finala NBA svadavši u srijedu navečer u karantenskom balonu u Orlandu Miami Heat sa 116-98.

Heat je poveo sa 13 koševa u prvoj četvrtini no ta je prednost kratko trajala jer su Lakersi zabili 11 trica i zatvorili taj dio utakmice sa rezultatom 31-28 u svoju korist. Nakon trice Markieffa Morrisa pet minuta prije kraja druge četvrtine Lakersi vide 54-43, a vodstvo su povećali na 65-48 na poluvremenu.

Lakersi su nastavili s pritiskom, a Heat je ostao bez dva svoja igrača - zbog ozljede su teren napustili Goran Dragič i Bam Adebayo.

Dragič, vodeći strijelac Miamija u postsezoni, ozlijedio je stopalo u drugoj četvrtini, dok je Adebayo izašao iz igre u trećoj četvrtini zbog ozljede ramena nakon dva sudara s...

18. travanj 2024 16:23