Clippersi poraženi nakon produžetka, Zubac ubacio 10 koševa uz sedam skokova i dvije asistencije

24. studenog 2021. - 09:31

Hrvatski centar Ivica Zubac postigao je 10 koševa uz sedam skokova i dvije asistencije u 104-112 domaćem porazu Los Angeles Clippersa od Dallas Mavericksa nakon produžetka.

Zubac je na terenu proveo dvije sekunde manje od 26 minuta, iz igre je šutirao 3-5 te je pogodio sva četiri slobodna bacanja.

Clippersi su produžetak izborili serijom 11-1 u posljednjih minutu i pol četvrte četvrtine, a na 103-103 poravnao je Paul George tricom sa zvukom sirene. No, u dodatnih pet minuta Clippersi su postigli tek jedan poen, dok su Mavsi u produžetak krenuli serijom 7-0 zahvaljujući polaganju i zakucavanju Kristapsa Porzingisa te trici Maxija Klebera.

Najbolji kod gostiju iz Dallasa koji su ovom pobjedom prekinuli niz od tri poraza bio je Porzingis sa 30 ubačaja, dok je povratnik nakon...

25. travanj 2024 05:43