Cedevita u Milanu pala u trećoj četvrtini

22. studenog 2012. - 23:53
U susretu sedmog kola C skupine Eurolige košarkaši Cedevite su na gostovanju u Milanu izgubili od EA7 Emporio Armanija 60:75 (18:20, 19:16, 9:25, 14:14) i nakon petog poraza sve su dalje od plasmana u TOP 16.

Nakon što je prije tri dana Božidar Maljković neobjašnjivo podnio ostavku, Cedevitu je u Mediolanum Forumu predvodio Jakša Vulić koji nije imao previše vremena za pripremu utakmice. Momčad iz Podsuseda pod vodstvom novog trenera odradila je tek jedan trening u Zagrebu, te jedan u Milanu.

Cedevita se odlično držala u prve dvije dionice, a na koncu poluvremena čak je vodila 37:36. Nažalost, hrvatski sastav je u trećoj četvrtini doživio potpuni slom, taj dio igre Milano je dobio 25:9 i potom je rutinski sačuvo vodstvo.

Najefikasniji igrači u redovima Cedevite bili su...
22. rujan 2024 03:32