Hajdukkako su igrali

Nije moglo bez drame: Tramezzani je, u dvije riječi, složio Hajdukov ‘rasuti teret’, jasna ideja doduše s dubokom obranom

28. veljače 2021. - 11:00

Nije moglo bez drame, zasluženu pobjedu Hajduku sačuvao je Lovre Kalinić, obranio šut s bijele točke svome Solinjaninu Franku Andrijaševiću, kapetanu Rijeke. U posljednjoj minuti sudačke nadoknade!

Ne može slađe, prije 17 dana zabio je Mijo Caktaš za pobjedu u zadnjoj minuti, sad je Kalinić obranio penal Andrijaševiću da sačuva 1:0 Umuta.

Jedan nula za Lovru u solinskom obračunu kontra Franka, oči u oči, Sveti Lovre pobjednik!

Zbog toga treba vratar spasitelj, eto to je to... Je li imaš zid na golu ili rupu.

Dosuđen je penal zbog ruke Dolčeka u zadnjim sekundama, ali je Lovre omađijao Franka i obranio mu penal.

Hajduk je dotad imao već tri boda u džepu jer je taktički mudrom igrom vodio boksačkim rječnikom „na poene” 1:0.