HajdukVažan trijumf

Juniori Hajduka su pobjedom u Varaždinu napravili još jedan bitan korak na putu prema obrani naslova prvaka i novom nastupu u UEFA Youth League

Piše Frane Vulas
21. svibnja 2022. - 12:07

Juniori Hajduka napravili su još jedan korak na putu prema obrani naslova prvaka i novom nastupu u UEFA Youth League, upisali su važnu 3:1 (2:0) pobjedu na neugodnom gostovanju kod Varaždina. Pobjedu sastavu trenera Marijana Budimira donijeli su pogoci Filipa Čuića u 26., Šimuna Hrgovića u 39. i Ivana Krole u 57. minuti. Za do ovog kola sedmoplasirani Varaždin trenera Miljenka Mumleka privremeno je na 2:1 smanjio Petar Havojić u 55. minuti s bijele točke. Dva kola prije kraja prvenstva Hajduk ima dva boda više od Dinama („modri” su kao domaćin svladali Bjelovar 5:1), a osam od Gorice (ima susret manje, u nedjelju je domaćin Istri 1961). U preostala dva kola momčad trenera Marijana Budimira će još biti domaćin Rudešu te u zadnjem kolu mora u goste Dugopolju....

26. travanj 2024 10:03