Hajduku 20 utakmica

Intrigira slučaj Nejašmića: veznjak Hajduka je u reprezentaciji starter, a za Bijele je počeo samo triput u prvoj postavi

5. rujna 2020. - 13:40

Stoper Hajduka Kristian Dimitrov odigrao je svih 90 minuta u 1:1 remiju reprezentacije Bugarske i Republike Irske na stadionu Vasil Levski u Sofiji u sklopu Lige nacija. Pritom su Bugari koji nastupaju u B ligi izjednačujući pogodak primili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. U idućem susretu ovog natjecanja Bugarska je sutra gost Walesa u Cardiffu. Ardian Ismajli prema Albanskom nogometnog savezu zbog ozljede nije otputovao u Minsk na sinoćnji susret Lige nacija protiv Bjelorusije.

Darko Nejašmić odigrao je sat vremena, a Ivan Dolček posljednjih 13 minuta u visokoj 5:0 pobjedi U21 reprezentacije Hrvatske nad Grčkom u Varaždinu. Veznjak „bijelih” Nejašmić izišao je iz igre kada je bio postavljen konačan rezultat. Intrigantan je baš taj slučaj Nejašmića....

23. travanj 2024 23:12