Hajduku sjajnoj formi

Hajdukovac na posudbi zabio dva gola i donio važnu pobjedu svome klubu u borbi za opstanak

Piše SPORT SD
14. ožujka 2024. - 11:01

Madžid Šošić, hajdukovac na posudbi u Radomlju, zabio je dva pogotka za slovenski klub. Hajdukov klub partner u 26. kolu slovenskog prvenstva na domaćem terenu je svladao Domžale s 2:0, a mladi veznjak Bijelih pogotke je zabio u razmaku od pet minuta (u 69. i 74. minuti).

Šošić je ove sezone postigao deset pogodaka za Radomlje (devet u prvenstvu i jedan u kupu) i trenutno je peti strijelac lige, s dva gola manje od Mariborovog Arnela Jakupovića koji se nalazi na vrhu ljestvice.

Unatoč pobjedi, Radomlje se i dalje nalazi na posljednjem mjestu prvenstva s 24 boda, što je trenutno bod manje od zone spasa.

Dodajmo i to da je Ivan Krolo također igrao, dok je Elvis Letaj susret odgledao s klupe.

26. travanj 2024 00:42