Hajdukporaz u metropoli

Druga momčad Hajduka poražena na gostovanju kod Rudeša, Chinedu dvostruki strijelac

Piše PSD
25. studenog 2020. - 15:57

Druga momčad Hajduka poražena je na gostovanju kod Rudeša rezultatom 4:2. Prvu priliku na utakmici imao je Hajduk II u četvrtoj minuti. Leon Kreković je dobio loptu na 20-ak minuta od gola, poveo je nekoliko metara i šutirao iskosa s lijeve strane. Domaći vratar Matija Bruči malo je skrenuo njen let i šut je odsjeo na vratnici. U osmoj minuti u šesnaestercu Bijelih je nakon jednog starta gostiju pao domaći napadač Nikola Burić, a sudac Ivan Čužić pokazao je da se igra nastavi. Rudeš u vodstvo dolazi iz slobodnog udarca u 11. minuti. Loptu je namjestio Nikola Burić i S 25 metara pogodio lijevi kut vratara Bijelih Karla Sentića. Nakon pogotka igra je do poluvremena bila ravnopravna, ali bez velikih prigoda. Zabilježili smo nekoliko akcija Krekovića koje...

18. travanj 2024 21:13