Domaći nogometa sada im stiže hajduk

Zekić razočaran nakon poraza Osijeka: Rangersi su nezasluženo pobijedili

Piše SN
27. srpnja 2018. - 11:19

Rezultat, vjerojatno, nije odraz igre u Gradskom vrtu, ali Rangers je iz jedne od svojih rijetkih prilika zabio, Osijek iz nekoliko svojih nije i Škoti na uzvratnu utakmicu 2. pretkola Europske lige odlaze s prednošću od 1-0. Konačna odluka past će sljedećeg četvrtka u na stadionu Ibrox u Glasgowu, pišu Sportske novosti.

Pogodak odluke stigao je u 18. minuti, nakon prvog vala Osijekovih prigoda. Kratka kombinacija nakon kuta nastavila se ubačajem desnog beka Taverniera, a 22-godišnji Kolumbijac Morelos je u stilu svog nadimka “El Búfalo” izgurao Lončara koji je bio uz njega i zabio za 0-1.

Nije bilo sreće

- Potpuno nezaslužena pobjeda Rangersa, poklonili smo im situaciju za koju smo znali da će biti opasna. Prije gola imali smo tri šanse, a u drugom poluvremenu...

19. travanj 2024 23:59