Domaći nogometkonac djelo krasi

Rijeka tek u završnici slomila otpor Istre: junak utakmice bio je dvostruki strijelac Josip Drmić

25. srpnja 2021. - 20:52

U susretu 2. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Rujevica pred 2.000 gledatelja pobijedila Istru 1961 sa 2-0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Josip Drmić, koji je prvi gol zabio u 79. minuti, a drugi svega četiri minute kasnije.

Bila je to treća pobjeda riječkog sastava na startu ove sezone i to treća rezultatom 2-0.

Riječani su na otvaranju prvenstva sa 2-0 pobijedili Goricu, a potom su na Malti istim rezultatom dobili i Gziru na otvaranju europske sezone, Treće slavlje stiglo je u derbiju Učke.

Domaćin je već u prvoj minuti mogao do vodstva, Vukčević je odigrao za Ampema koji se našao u sjajnoj poziciji, ali je Istrin vratar obranio. U 13. minuti Rijeka je ponovo zaprijetila, no Liber nije uspio dobro zahvatiti loptu.

U 29. minuti domaćin je imao još jednu...

26. travanj 2024 01:30