Domaći nogometdrugi predstavnik

Rijeka senzacionalno izbacila Kopenhagen i plasirala se u Europsku ligu

1. listopada 2020. - 22:20

Nogometaši Rijeke izborili su nastup u natjecanju po skupinama Europske lige zahvaljujući 1-0 (1-0) pobjedi na gostovanju protiv danskog Kopenhagena u susretu posljednjeg pretkola.

Rijeka je do pobjede stigla autogolom Ankersena u 20. minuti.

Hrvatski je predstavnik uspio izdržati pritisak domaćih u prvih 15-ak minuta, a onda iz prve napadačke akcije doći i do prednosti koju je zadržao do kraja.

Iako se igralo na polovici terena koja je pripadala Rijeci igrači Kopenhagena tim pritiskom nisu uspjeli stvoriti niti jednu izglednu priliku za pogodak.

Kako je vrijeme odmicalo, tako je Rijeka postajala sve sigurnija na travnjaku, a u 20. minuti je uz veliku dozu sreće stigla i do prednosti. Andrijašević se izborio za loptu na svojoj polovici terena i krenuo u sprint prema domaćem...

25. travanj 2024 22:19