Domaći nogometzadnji dvoboj kola

Rijeka i Gorica podijelili bodove: domaćinu VAR poništio kazneni udarac, na kraju i Kalik minimalnu prednost

31. srpnja 2022. - 23:12

U posljednja dva susreta 3. kola Prve HNL nije bilo pobjednika, Rijeka je na Rujevici odigrala 1-1 protiv Gorice, dok su Osijek i Slaven Belupo u Gradskom vrtu odigrali bez golova.

Rijeka i Osijek nisu se uspjeli oporaviti niti iskupiti svojim navijačima nakon ispadanja iz Europe.

Rijeka je u svom drugom ligaškom ogledu ove sezone remizirala protiv Gorice (1-1), dok su Osijek i Slaven Belupo odigrali bez golova.

Prvo uzbuđenje na Rujevici vidjeli smo u 22. minuti kada je Matija Frigan srušen u kaznenom prostoru, a sudac Tihomir Pejin pokazao na bijelu točku. Međutim, nakon VAR provjere poništio je svoju odluku.

Rijeka je ipak povela u 39. minuti preko Frigana. Ampem je na sredini terena presjekao loptu, proigrao Frigana, koji je pucao sa 20 metara pogodivši od vratnice za...

25. travanj 2024 02:44