Hara se napromašivao, pa Rijeka pobjedom u Puli skočila na treće mjesto

21. travnja 2021. - 20:32

U susretu 30. kola Prve HNL Rijeka je u Puli pobijedila Istru 1961 sa 2-1 skočivši na treće mjesto ljestvice.

Golove za Rijeku zabili su Robert Murić (20) i Sandro Kulenović (37), dok je pogodak za domaći sastav zabio Einar Galilea (44).

Sedam dana nakon što je Istra na Aldo Drosini senzacionalno pobijedila Rijeku sa 3-2 izborivši plasman u finale hrvatskog Kupa, isti su se klubovi sastali i u prvenstvu. Ovoga puta slavili su gosti, upisavši šestu uzastopnu pobjedu kojom su preskočili Goricu i sada su treća momčad Prve HNL.

Istra je već u petoj minuti mogla šokirati goste. Japanski napadač Taichi Hara izbio je sam ispred Nevistića, pucao je u bliži kut, ali je gostujući vratar obranio.

Rijeka je svoju prvu priliku na utakmici pretvorila u vodsto u 19. minuti. Robert...

18. travanj 2024 19:31