Gorica nakon tvrde utakmice odnijela tri boda iz Kranjčevićeve

13. svibnja 2022. - 19:59

Odigrana je prva utakmica pretposljednjeg 35. kola Prve HNL u kojoj su nogometaši Gorice kao gosti svladali Hrvatski dragovoljac 2-0 (1-0).

Po pogodak u svakom poluvremenu su postigli Velikogoričani. U petoj minuti je strijelac bio Toni Fruk, a u 78. Paulius Golubickas.

Utakmica je počela savršeno za Goricu koja je povela već u petoj minuti. Na asistenciju Golubickasa za 1-0 je milimetarski točno naciljao Toni Fruk, s petnaestak metara iskosa.

Taj je pogodak otvorio utakmicu s obje strane premda se nisu nizale prave šanse pred vratarima. Bolji je dojam ostavljala Gorica koja je bila konkretnija u svojim napadima, a najbolje su šanse krajem prvog dijela imali Stojanovski i Caio.

I u nastavku je bolja momčad bila Gorica, a nakon točno sat vremena igre Fruk je propustio idealnu...

26. travanj 2024 01:14