Gavranović hat-trickom osigurao pobjedu Dinamu: Gorica očito nije pratila u kakvoj je formi švicarski reprezentativac

17. listopada 2020. - 17:01

Obrambeni je bedem gostiju odolijevao prvih pola sata utakmice. Dobro su igrači Gorice zabrtvili sve prilaze svojim vratima. A onda, u samo četiri minute raspala se obrambena formacija gostiju. Čini se kako nogometaši Gorice nisu gledali ovotjedne utakmice Lige nacija. Da jesu, vjerojatno bi saznali da je Mario Gavranović u iznimnoj formi (dva gola Nijemcima u remiju – 3:3). Upravo je švicarski reprezentativac u dvije akcije izmakao pozornosti gostujuće obrane i priskrbio ''modrima'' ozbiljniju prednost.

Trener domaće momčadi Zoran Mamić u drugom je poluvremenu promijenio sustav igre kako bi našao mjesta za Gvardiola (zbog 70.000 eura koliko Dinamo, prema ugovoru, dobiva za njegov nastup od Leipziga). Međutim poslije svega pet minute igre u nastavku semafor je pokazivao...

19. travanj 2024 02:28