Domaći nogometlege u polufinalu

Festival promašenih penala: Osijek sretniji i spretniji nakon ruleta jedanaesteraca

1. prosinca 2021. - 18:52

Nogometaši Osijeka treći su polufinalisti ovosezonskog izdanja Hrvatskog kupa, oni su u četvrtfinalu boljim izvođenjem 11-eraca sa 5-4 izbacili Slaven Belupo, nakon što u 120 minuta igre u Gradskom vrtu nije bilo pogodaka.

Iako nije bilo golova, susret u Osijeku obilovao je događajima, oba sastava nisu iskoristila po kazneni udarac, a i jedni i drugi su utakmicu završili sa po 10 igrača.

Osijek je u prvom poluvremenu dominirao protiv kombinirane momčadi iz Koprivnice u kojoj je sjajan dojam ostavio debitant na vratima Ivan Sušak, on je bio najzaslužniji što Slaven nije bio u velikom zaostatku već nakon prvih 45 minuta.

Drugo poluvrijeme donijelo je izjednačenu utakmicu, a prvi je priliku za vodstvo s bijele točke imao je gostujući sastav. Škorić je u svom kaznenom...

25. travanj 2024 10:43