Druga HNL: Varaždin sasvim blizu ulaska u Prvu HNL

13. svibnja 2022. - 21:50

Nogometaši Varaždina u 28. kolu Druge HNL napravili su možda i ključni korak prema povratku u Prvu HNL. Pobjegli su Rudešu, jedinoj prijetnji u toj borbi, na četiri boda. Do kraja sezone su ostala još dva kola.

U 28. kolu Varaždin je gostovao kod Sesveta te je pobijedio 3-2. Sesvete se inače bore kako bi i dalje bile u drugoligaškom okruženju, ali protiv lidera nisu uspjele doći do ničega te su ostale na pretposljednjem mjestu ljestvice.

Sesvete su povele golom Vujanića iz jedanaesterca u 11. minuti, ali vrlo brzo su gosti izjednačili golom Belcara u 12. minuti. U 36. je Senić još jednom zatresao domaću mrežu za 2-1 Varaždina, a u 42. se dogodio novi šok za domaći sastav koji je ostao s igračem manje (drugi žuti karton Muića).

U nastavku je postignut po pogodak na ...

25. travanj 2024 04:03