Domaći nogometeuropa liga

Dinamo osnažio izglede za drugi krug: propuste obrane Wolfsbergera Modri uspjeli naplatiti u zadnjih pola sata

26. studenog 2020. - 21:06

Ako je netko zaspao na početku ove utakmice i slučajno se probudio u 40. minuti, apsolutno ništa nije propustio. Kao da su Wolfsberger i Dinamo imali prešutni dogovor o nenapadanju. Ambicije obje momčadi nisu se udaljavale od rezultata 0:0.

Ranjivost i evidentne limite domaće momčadi ''otkrio'' je Scherzer u 42. minuti. Ničim izazvan lijevi bek domaće momčadi gurnuo je loptu u noge Petkoviću – na peterac!? Ovakva ''asistencija'' i Dinamovog je napadača zatekla nespremnog. Reagirao je nonšalantno i šutirao petom (!?), pa je domaći vratar zaustavio šut. Još zbunjenu i greškama sklonu austrijsku obranu mogao je deklasirati Ademi u završnici prvog dijela, ali prvi je njegov pokušaj (s pet metara) domaći vratar obranio, a potom je kapetan Dinama iz obećavajuće...

16. travanj 2024 11:13