Dinamo iščupao bodove protiv Slavena: Petković u posljednjoj minuti zabio za pobjedu na Maksimiru

17. lipnja 2020. - 21:50

U susretu 29. kola Prve HNL Dinamo je u srijedu na Maksimiru pobijedio Slaven Belup 3-2 pred nešto manje od 2.000 gledatelja.

Nakon što je u 13. minuti pogodio suparnički gol iz zaleđa, Kadzior deset minuta kasnije dovodi Dinamo u vodstvo. Petković je povukao loptu s Dinamove polovice igrališta i pred kaznenim prostorom prevario obrambenog igrača Belupa pa asistirao Kadzioru.

U 37. minuti Dinamo povećava prednost. Kadzior je odlično pucao s 27 metara, vratar Belupa Ježina je uspio skrenuti loptu ali lopta se odbija od prečke do slobodnog Ivanušeca koji ubacuje loptu u praznu mrežu.

Slaven Belupo smanjuje na 2-1 i to zahvaljujući Teophilu koji zabija autogol u 45. minuti.

Odmah na početku drugog poluvremena u 46. minuti Cruz Mateus Lima zabija za 2-2. No,na samom kraju utamic...

23. travanj 2024 12:45