Ćapin ušao s klupe i donio preokret: Croatia slavila u gostima kod Jaruna

Piše Ante Ujević
24. listopada 2021. - 10:28

Nakon što su srušili Rudeš u Zmijavcima prvog favorita lige, jučer su Zmijavčani u Zagrebu srušili i Jarun, jako dobru momčad koja ima predenciju biti u vrhu.

Junak utakmice je Ante Ćapin, nakon Rudeša i izborenog penala jučer je protiv Jaruna ušao u 62. minuti i zabio dva gola, prvi u 66. minuti za izjednačenje na 2:2, a drugiu 90. minuti za potpuni preokret i tri boda Croatije.

Ćapin u 36. godini života je doživio novu nogometnu mladost, stalno zabija i ruši velike i jake momčadi.

Jarun - Croatia 2:3 (1:1)

Zagreb, Igralište Kustošije. Gledatelja: 100.
Sudac: Marin Rožman (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Mrkonjić (8), 1:1  Dujmović (41), 2:1 Brkić (48), 2:2 Ćapin (66),
2:3 Ćapin (90).
Najbolji igrač : Ante Ćapin (Croatia).

Jarun: Spudić, Blaževski, Karamatić, Dujmović,
Jugović (od 90. Mamić), Čeliković  (od 66. Večerić), Brkić, Ačkar (od 75. Bamba), Dobrić, Bošnjak, Groznica.

Croatia: Tomić, Bešlić (od 73. Marušić), Šalinović, Dadić, Šabić, Mar. Šuto (od 46. Dujmović), Mat. Šuto, Bushaj (od 62. Ćapin), Mikulić, Mrkonjić, Gudelj (od 90. Bašić- Šiško).

28. svibanj 2022 09:53