Domaći nogometkvalifikacije za ep

Bišćanovi izabranici stigli do druge pobjede: mladi ‘vatreni‘ slomili otpor Finaca u završnici uz pomoć Hajdukove mlade nade

7. rujna 2021. - 19:16

Mlada nogometna reprezentacija Hrvatske ostvarila je i drugu pobjedu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo igrača do 21 godine, a nakon domaćeg trijumfa nad Azerbajdžanom (2-0), Bišćanovi izabranici su slavili s 2-0 na gostovanju u Finskoj.

Vodeći pogodak u 73. minuti postigao je Luka Sučić iz kaznenog udarca, a konačnih 2-0 je u 87. minuti postavio Marin Ljubičić.

Kišno i hladno vrijeme na sjeveru Baltičkog mora otežalo je zadatak mladim reprezentacijama Hrvatske i Finske pa s obzirom na težinu uvjeta igra u prvom poluvremenu je mogla dobiti prolazni ocjenu. Domaći nogometaši su mogli do vodstva već u prvoj minuti, kad je Liber loše primio dodavanje vratara Ivora Pandura, loptu mu je oteo Naatan Skytta i krenuo sam prema hrvatskim vratima. Obišao je Skytta i Pandura, ali s...

03. lipanj 2024 02:46