Splićanin Toni Kanaet osvojio brončanu medalju na Europskom prvenstvu u taekwondou!

21. svibnja 2022. - 16:46

Lena Stojković večeras će se boriti europski naslov, dok je Toni Kanaet brončani na Europskom prvenstvu u tekvondou u Manchesteru.

Trećeg i predzadnjeg dana Europskog prvenstva u tekvondou u Manchesteru Hrvatska je stigla do nove dvije medalje, a ukupan zbir odličja je sada sedam.

Članica splitskog kluba Marjan, Lena Stojković u kategoriji do 46 kilograma stigla je do finala, dok je brončani olimpijac i još jedan član Marjana Toni Kanaet u kategoriji do 80 kilograma brončani.

Brončani olimpijac iz Tokija Toni Kanaet u turnir je ušao furiozno, u osmini finala i četvrtfinalu pobijedio je na dva prekida. Prvo je s 21-1 slavio protiv Rumunja Adriana Cristescua da bi potom na isti način 27-7 deklasirao i Poljaka Szymona Piatkowskog. Kanaetu je u polufinalu ipak ponestalo snage, pa j...

24. travanj 2024 02:46