Nogometloš start

Šibenik poražen od Hajduka: tragičar Batarelo skrivio dva penala, pogledajte sve golove sa Šubićevca

Piše Šibenski.hr
29. siječnja 2022. - 19:21

Šibenik je poražen od Hajduka na svom Šubićevcu u susretu 21. kola HT Prve lige  rezultatom 3:1.

Bijele je u vodstvo doveo Marko Livaja u 15. minuti iz kaznenog udarca. Ivica Batarelo faulirao je Jana Mlakara, a Zebec je nakon pregleda snimke pokazao na bijelu točku.

Marko Ćurić u 25. minuti je pogodio za 1:1 s ruba šesnaesterca, nakon što obrana Bijelih nije najbolje reagirala na jednu okomitu loptu u međuprostor za Suada Sahitija.

Batarelo u 44. minuti igra rukom u svom šesnaestercu nakon kornera, a Zebec ponovno nakon pregleda snimke pokazuje na kazneni udarc za Bijele. Rogić je ovoga puta pročitao Livaju, ali lopta je svejedno ušla u gol i Hajduk je stigao do novog vodstva.

Bijeli su u drugom poluvremenu sasvim preuzeli kontrolu nad utakmicom, a u 68. minuti Filip Krovinović je zabio golčinu i postavio konačnih 3:1.

Šibenik u sljedećem kolu gostuje u Koprivnici kod Slaven Belupa.

Tijek susreta

90+5' Utakmica je završila, Hajduk je pobijedio rezultatom 3:1

90' Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade na Šubićevcu

88' Iz igre će Sahiti, a u igru Vidović

86' Krovinović je sjajno pronašao Atanasova, ali on je htio biti nesebičan te je prilika propala

83' Bijeli su prepustili posjed Šibeniku, ali domaćini ne uspijevaju stvoriti ništa konkretno

78' Sjajna lopta Čoline u prostor za Livaju, koji je uputio udarac naizgled pod prekršajem, ali Zebec se nije oglasio

77' Po jedna zamjena kod obje ekipe. Kod Šibenika će u igru Attys umjesto Kvesića, a kod Hajduka Dimitrov umjesto Eleza

73' Dvostruka izmjena kod Hajduka. Iz igre će Lovrencsics i Fossati, a u igru Čolina i Atanasov

70' Promjena u redovima domaćih. Delić je zamijenio Skorupa

68' GOOOOOL! Filip Krovinović je zabio golčinu i povećao vodstvo Bijelih!

65' Žuti karton za Skorupa zbog povlačenja Mlakara

61' Opasno je bilo pred golom Kalinića. Ponovno Bijeli nisu najbolje reagirali u obrani, ali Ćurićev udarac odlazi visoko preko gola

59' Hajduk kontrolira utakmicu u drugom dijelu i djeluje sve opasnije

54' Ljubičić je najviši u skoku nakon kornera, ali to je lak plijen za Rogića

51' Žuti karton za Vukovića zbog prekršaja na Jakolišu kojim je spriječio kontru Šibenika. Ni njega nema u sljedećoj utakmici

47' Domaćini su se žalili na igraanje rukom Vukovića u svom šesnaestercu, ali iz snimke se jasno vidi da ga je lotpa pogodila u tijelo

46' Počelo je drugo poluvrijeme

45+3' Kraj prvog poluvremena

45' GOOOOL! Livaja je ponovno siguran, iako ga je Rogić ovaj put pročitao. Hajduk vodi 2:1

44' I ponovno Zebec pokazuje na bijelu točku

44' Zebec ide ponovno gledati snimku, u pitanju je igranje rukom Batarela

42' Fossati puca iz daljine, ali Rogić dobro brani

39' Katić je pogodio gredu glavom iz blizine, a u nastavku Livaja nije uspio ugurati loptu u gol. Ostaje 1:1

38' Ubacio je Ljubičić s desne strane, ali Rogić odbija loptu u korner

32' Ponovno Šibenik radi probleme Hajduku u međuprostoru, Sahiti puca, ali lopta odlazi u korner

30' Biuk se ozlijedio i morat će napustiti igru, čini se da je u pitanju desni gležanj. Umjesto njega ulazi Ljubičić

29' Žuti karton za Fossatija zbog prekršaja na Marinu. To znači da Talijan propušta sljedeći susret

25' Gol za Šibenik! Ćurić je pogodio s ruba šesnaesterca nakon loše reakcije Hajdukove obrane

22' Dobro je Fossati podvalio loptu za Livaju, ali obrana Šibenika ga je stigla zatvoriti. Ništa od svega

15' GOOOOOL! Livaja je siguran i Hajduk vodi 1:0

15' I pokazuje na bijelu točku, radilo se o čistom prekršaju

14' Zebec ide pogledati je li start Baterela na Mlakaru bio za kazneni udarac

12' Opasno je bilo ispred gola Šibenika, ali Rogić hvata loptu

9' Domaćini su u utakmicu ušli agresivno i za sada djeluju malo konkretnije

7' Žuti karton za Raka zbog neopreznog starta na Fossatiju

5' Ćurić je izveo korner, a loptu je očistio Katić

1' Utakmica je počela

0' Stigli su sastavi

ŠIBENIK - HAJDUK 1:3 (1:2)