Utakmica puna preokreta: Omišani nose puni plijen s Baldekina

Piše K. G.
18. veljače 2024. - 10:47

Omišani nose puni plijen s Baldekina. U dalmatinskom derbiju 15. kola HMNL-a malonogometaši Olmissuma svladali su šibensku Crnicu.

U prvom poluvremenu gosti su okrunuli bolju igru s dva gola Antonija Sekulića, najboljeg igrača utakmice.

Međutim, domaćini su se uspjeli vratiti u rezultatski egal pogocima Brazilca Feltrina i kapetana Vukovića u samo tri minute.

U tim trenucima najistaknutiji pojedinac na terenu bio je iskusni vratar Šibenčana Žarko Luketin. No, i on je pokleknupo pred naletima Omišana.

Ključni trenutak zbio se u 36. minuti kada je Hrstić s distance vratio Olmissum u vodstvo (3:2). Pokazalo se kako je to bio i konačni rezulat utakmice.

Premda su momci trenera Saše Subotića pokušali s ‘igračem vratarom‘ do kraja utakmice stići do poravnjanja, ali nisu uspjeli.

Crnica - Olmissum 2:3 (0:2)

ŠIBENIK- Dvorana na Baldekinu. Gledatelja 200.Suci: Josip Dujmić i Mario Lulić.

Strijelci: 0:1 Sekulić (14.), 0:2 Sekulić (17.), 1:2 Feltrin (28.), 2:2 Vuković (31.), 2:3 Hrstić (36.). Najbolji igrač: Antonio Sekulić (Olmissum).

Crnica: Luketin, Škugor, Babić, Knežević, Katuša, Pavić, Vuković, Jolić, Piccioni, Perić, Knežić, Feltrin, Jure Copić, Odža.

Olmissum: Rozga, Kustura, Hrstić, Jurlina, Žilić, A. Juretić, J. Juretić, Kolobarić, Vanha, Sekulić, Zemunik, Mendoza, Čizmić.

27. travanj 2024 09:35