OstaloSTOLNI TENIS |

HEP HRVATSKA SUPER LIGA Krstevski uspio što nitko nije, ali ni to nije pomoglo Puli, Libertas Marinkolor nastavio svoj niz!

22. studenog 2020. - 14:39
Dubrovački klub najavljuje super derbi HEP Hrvatske Super lige: Libertas Marinkolor - StaRR, doprvak kontra prvaka - subota, 28. studenog, u Gospinom polju
Osmi nastup – osma pobjeda. Razlika je samo što je Libertas Marinkolor prvi put izgubio jedan pojedinačni meč, i to Miho Simović nakon što je vodio 2:0 u setovima protiv Aleksa Krstevskog. Zbog toga je Filip Čipin dva puta morao za stol. Između njegove dvije nove pobjede uspješan je bio i Tomislav Japec.

Čipin je sad na pojedinačnom učinku 9/0, Japec ima 8/0, a Simović 7/1, a najvažnije – Libertas Marinkolor ima 8/0, te meč razliku 24:1, a set razliku 74:8! Usporedbe radi aktualni prvak, StaRR, ima 7/0, mečevi 21:7, a set razlika 73:36.

Nema dileme kako će prije svega dva međusobna ogleda Libertas Marinkolora i StaRR-a odlučiti prvaka. Naime, nema ni ove sezone, kao ni prošle, doigravanja. Gledate će se tko je uspješniji nakon dvadeset i dva ligaška nastupa. Prvo poluvrijeme 'finala' igra se u subotu, 28. studenog, od 16 sati u Gospinom polju. StaRR prvo stiže u Gospino polje. Drugo poluvrijeme 'finala' igrat će se na proljeće u Varaždinu. Ali, možda na kraju, ako u ta dva meča bude izjednačeno, budu odlučivali i ostali rezultati, a tu su 'Pituri' dosta, dosta uspješniji.

Pula - Libertas Marinkolor 1:3
Aleks Krstevski – Miho Simović
3:2 (10:12, 8:11, 11:6, 11:5, 11:9), Leo Vekić – Filip Čipin 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 3:11), Borna Zohil – Tomislav Japec 0:3 (3:11, 3:11, 5:11), Aleks Krstevski – Filip Čipin 1:3 (9:11, 13:15, 12:10, 2:11).
18. travanj 2024 02:10