NogometSUPERSPORT DRUGA NL

Momčad Miša Krstičevića u prvih 180 minuta sezone postigla šest pogodaka i uzela svih šest bodova

1. rujna 2024. - 07:45
Nogometni instruktor profesor Jozo Bebić i Mišo Krstičević, trener Jadran Luka Ploče, bivši igrač i trener splitskog HajdukaTonči Vlašić/

Jadran Luka Ploče - Uljanik 4:0 (3:0)

PLOČE Jadranovo. Sudac: Darko Jurčević (Karlovac).

Strijelci: 1:0 Luetić (18), 2:0 Luetić (24), 3:0 Luetić (41-11m), 4:0 Čepo (70).

JADRAN LUKA PLOČE: Pršlja, Miletić, Gagula, Šunjić, Sesar, Luetić (od 80. Šetka), Čepo (od 80. Dugandžić), Vučković, Šujić (od 86. Ivanković), Rodin (od 66. Taslak), Antunović (od 66. Petrović). Trener: Mišo Krstičević

ULJANIK: Šteko, Buić, Pajković, Žgomba, Perić-Komšić (od 85. Trshani), Sinožić (od 46. Đuranović), Zgrablić, Žiković (od 68. Grbac), Giljanović, Krivičić (od 85. Simeunović), Ahmeti (od 80. Topić). Trener: Sergej Banović

Tko će, ako neće Jadran Luka Ploče. Unatoč brojnim promjenama unutar sastava, i treću sezonu u jedinstvenom trećem razredu hrvatskog nogometa ‘Plavi‘ su otvorili uspješno. Dobili su i drugu utakmicu kod kuće na otvaranju sezone. Nakon 2:1 pobjede protiv Grobničana, sad je momčad trenera Miša Krstičevića s 4:0 bila bolja u 2. kolu od Uljanika

U prvom poluvremenu tri pogotka Krešimira Luetića, a u nastavku Nikola Čepo je potvrdio uspjeh protiv Puležana.

- Ozbiljno su naši momci shvatili svoj zadatak te su od prve minute krenuli odlučno i agresivno. Čestitke svima. Prvotni cilj je ispunjen, 6 bodova je tu, korak po korak, puno rada i poniznosti nas čeka za dobre rezultate - napisao je pločanski klub.

Jadran Luka Ploče je u 3. kolu gost Hrvatskog dragovoljca (6. rujna), a u 4. kolu, 14. rujna, dočekuje Bjelovar, koji je lider nakon prva dva kola zahvaljujući tome što je postigao pogodak više (1. Bjelovar 6 bodova/7:2, 2. Jadran Luka Ploče 6 bodova/6:1, 3. Mladost Ždralovi 6 bodova /6:3, 4. Radnik Križevci 4 boda/2:0, 5.-7. Segesta, Marsonia i Uljanik po 3 boda /4:4. itd.).

Nakon 2:2 kod kuće u 1. kolu protiv Dugo Selo, Hrvatski dragovoljac je poražen kod Hrvaca 0:3.

20. rujan 2024 03:44