NogometMALI IZ GRADA ODLUČIO DERBI PIONIRA NA POLJUDU

Dubrovčanin Toni Ruso pogodio za pobjedu Hajduka protiv Dinama!

22. listopada 2023. - 20:07
Dubrovčanin Toni Ruso slavi pogodak protiv Dinama za konačnih 2:1 u derbiju 10. kola Prve HNL pioniraMiro Gabela/Hajduk.hr/

Toni Ruso je pogodio protiv Dinama u derbiju 10. kola Prve hrvatske nogometne lige za pionire. Zagrebački ‘Plavi‘ su pobjedom mogli ugroziti Hajduka na vrhu, doći s utakmicom više na bod zaostatka. I dobro su krenuli. Poveli u 20. minuti, ali u nastavku preokret. Prvo autogol za 1:1, a zatim je Dubrovčanin pogodio za pobjedu u 53. minuti, te su mali splitski ‘Bili‘ na plus 7 u odnosu na velikog konkurenta uz utakmicu manje.

Hajduk je neporažen ove sezone, osam pobjeda i jedan neodlučan rezultat u devet utakmica, a tome je doprinio svojim igrama još jedan Dubrovčanin, Paulo Maslać, te jedan Metkovac, Tino Krešić, koji je, kao i Ruso, član udarne postave Hajduka.

Ruso i Maslać su djeca GOŠK Dubrovnik 1919., a Krešić je ponikao u dresu Neretve.

30. rujan 2024 19:42