NogometPRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Došlo nas je devet, sad nas ima osam, sad sedam, ostalo nas je šest i tad se oglasio sudac te označio kraj

10. prosinca 2023. - 15:51

Na ne baš lijep način zaključena je 2023. godina u Prvoj županijskoj ligi. Zaostala utakmica 7. kola između BŠK Zmaj i Maestrala u Blatu prekinuta je u 31. minuti jer su gosti ostali sa šestoricom igrača u terenu.

Prvo, Maestral je doputovao na Zlinje sa samo devetoricom igrača. U 6. minuti je ostao s osmoricom jer je Ivan Puljić rekao kako zbog ozljede ne može nastaviti utakmicu. U 21. minuti teren je iz istog razloga napustio Josip Barbir, a kad je u 31. minuti to napravio i Abel Kalfić, utakmica se prema pravilima nogometne igre nije mogla nastaviti.

BŠK Zmaj je u trenutku prekida vodio pogotkom Jakova Protića, koji je mrežu Maestrala zatresao u 5. minuti. Utakmica je registrirana 3:0 za blatske ‘crvene’.

PRVA ŽNL

Poredak: 1. Sokol 25 bodova (28:11), 2. Slaven 20 bodova (33:8), 3. Župa dubrovačka 19 bodova (23:12), 4. Jadran Smokvica (utakmica manje) 19 bodova (14:14), 5. Konavljanin (utakmica manje) 17 bodova (17:9), 6. BŠK Zmaj 15 bodova (15:18), 7. ONK Metković 14 bodova (16:17), 8. Gusar 14 bodova (14:16), 9. Croatia (utakmica manje) 13 bodova (22:21), 10. Žrnovo 10 bodova (16:30), 11. Maestral (utakmica manje) 10 bodova (10:24), 12. Orebić 7 bodova (12:38).

Preostale dvije zaostale utakmice prvoj dijela (utakmica 7. kola Konavljanin – Jadran Smokvica u Čilipima, te utakmica 11. kola Croatia – Maestral u Gabrilima) odigrat će se uoči početka proljetnog dijela prvenstva.

27. travanj 2024 04:46