KošarkaŠPANJOLSKA

Došao lider u Badalonu, a MVP studenog Ante Tomić i ekipa izgasili mu svjetlo u zadnjoj četvrtini

11. prosinca 2022. - 00:17

Pao je mrak lideru španjolskog prvenstva, Tenerifama, u Olimpijskoj dvorani u Badaloni u zadnjoj četvrtrini. Dočekao je s 9 koševa viška (48:57), na početku nje pogodio za plus 11 (48:59), a na kraju imao minus 11 (78:67).

Da, nakon tog prvog ubačaja u zadnjoj četvrtini, 30:10 za Joventut, koji je upisao četvrtu pobjedu u nizu, ukupno sedmu u jedanaest utakmica, a Tenerife su doživjele drugi poraz. I dalje su na vrhu, ali ako Real Madrid bude uspješan u 11. kolu, neće više biti usamljene na vrhu.

Ante Tomić, MVP studenog, kontrolirao je protiv lidera reket, imao sedam skokova, četiri asistencije, ubacio osam koševa.

Prvi strijelac domaćina i utakmice Andres Feliz je svih 17 koševa ubacio u zadnjoj četvrtini.

12. lipanj 2024 02:15